Technológie

Administratívne centrum Palisády 33 je technologicky moderne vybavené. Budova je klimatizovaná a tepelne izolovaná, čo prináša nájomníkom potrebný komfort. Objekt je chránený moderným kamerovým a prístupovým systémom, vrátane monitoringu pohybu osôb a motorových vozidiel. Administratívne centrum je vybavené kvalitnou dátovou infraštruktúrou, ktorá zahŕňa vysoko kvalitnú štruktúrovanú kabeláž, chránené housingové a serverové centrum a konektivitu do internetu prostredníctvom optickej kabeláže. Konvergovaná sieť umožňuje využívať výhody IP telefónie a zaručenej konektivity. Konektivita je zálohovaná aj mikrovlnným spojom. Dôležité súčasti systému sú zapojené do zdrojov nepretržitého napájania.

Recepcia

Administratívne centrum Palisády 33 poskytuje vo svojom štandarde recepciu, ktorá zabezpečuje bezproblémový chod prevádzky. Recepcia je prevádzkovaná v režime 24/7.
Recepčné zabezpečujú príjem a uvádzanie návštev, príjem pošty a iné bežné administratívne úkony.

Parkovanie

Nájomníkom a návštevníkom sú k dispozícii parkovacie miesta v areáli administratívneho centra. Keďže ide o parkovanie v centre Bratislavy, táto možnosť prináša budove Palisády 33 veľkú pridanú hodnotu. Parkovanie je monitorované.

Kaviareň

Široká verejnosť, ako aj nájomníci v administratívnom centre Palisády 33 nájde v priestoroch prízemia (a v letných mesiacoch aj na terase pred budovou) útulnú kaviareň CompanyCafe, ktorá je ideálna na príjemné neformálne business stretnutia alebo na užitie si hodnotných raňajok. Kvalitná káva Mauro a milá a profesionálna obsluha sú zárukou príjemného zážitku. Samozrejmosťou je bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu pre návštevníkov CompanyCafe. Fotografie kaviarne nájdete v galérii.

Ubytovanie v apartmáne

Obchodní cestujúci určite ocenia možnosť kvalitného ubytovania v apartmáne, ktorý sa nachádza na treťom poschodí budovy Palisády 33. Apartmán umožňuje ubytovanie pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe, hostia majú k dispozícii kúpeľňu s masážnou vaňou, minibar, WiFi pripojenie k internetu, telefónnu linku a úplne vybavenú kuchynku. Fotografie apartmánu nájdete v galérii. O prevádzku sa stará spoločnosť CompanyHouse. Zamestnanci CompanyHouse vám poskytnú bližšie informácie o cenách a možnostiach rezervácie ubytovania.

Zasadačky a konferenčné miestnosti

CompanyHouse prevádzkuje v administratívnom centre Palisády 33 zasadacie a konferenčné miestnosti "Štyri ročné obdobia". Ide o systém štyroch modulárnych konferenčných miestností. Ak hľadáte elegantné a diskrétne prostredie pre vaše obchodné stretnutia, prijímacie pohovory, prezentáciu vašej spoločnosti, prípadne prostredie pre konferencie, semináre, workshopy či tlačové konferencie, využite možnosť prenajatia reprezentatívnych priestorov v zasadačkách CompanyHouse. Sú vybavené priamymi telefónnymi linkami, prezentačnou tabuľou, faxom, počítačom s pevným pripojením na internet, prezentačnou technikou s rôznou kapacitou v závislosti od usporiadania stolov (8 osôb, 16 až 40 osôb). Možnosť prenajatia priestorov už od 1 hodiny, výhodná cena, flexibilná ponuka asistentských a sekretárskych služieb, možnosť poskytnutia občerstvenia z kaviarne CompanyCafe, to všetko vytvára optimálne podmienky pre uskutočnenie vášho stretnutia v priestoroch CompanyHouse. Na stránke CompanyHouse nájdete bližšie informácie o cenách a možnostiach rezervácie konferenčných miestností.

(c) 2007 Administratívne centrum Palisády 33, 811 06 Bratislava